Výkonný hydraulický žeriav F455AXP.24 s navijakom

Výkonný hydraulický žeriav F455AXP.24 s navijakom

Výkonný hydraulický žeriav F455AXP.24 s hydraulickým navijakom ponúka viacero možností využitia.  Vysoké zaťaženie až do 3 235 kg a dosah v dĺžke 12,35m zaisťuje komfort a bezpečnosť. Náš klient využíva tento hydraulický žeriav ťažkej triedy na práce, súvisiace so správou a prevádzkou železničných dopravných ciest - koľajísk a trolejových vedení. Je mimoriadne vhodný pre pracovníkov, ktorí sa starajú o inštaláciu a pravidelnú údržbu stĺpov a vedení.

Žeriav sa otáča kontinuálne v rozmedzí 360°, je vybavený systémom kontroly stability FSC/S FASSI – tento systém podľa pozície výsuvných priečnikov podpier rozpozná pravú a ľavú pracovnú zónu vozidla a automaticky riadi obmedzovač zdvihového momentu pre dve pracovné zóny – nad kabínou a nad nadstavbou vozidla, čím je zaručená bezpečná a efektívna práca so žeriavom aj v náročnom teréne.

Pre väčšiu stabilitu je žeriav vybavený extra širokými hydraulickými výsuvnými podperami a zadnými prídavnými výsuvnými podperami. Bezpečnú manipuláciu s bremenom až do hmotnosti 6000 kg zaručuje hydraulický navijak FASSI V30 s dvojitou kladkou. Pracovné svetlo v dvoch zdrojoch je samozrejmosťou na druhom ramene žeriavu, ako aj diaľkové rádiové ovládanie FASSI.

Hliníková pracovná plošina SOCAGE PA 180/246 s nosnosťou 300 kg (3 osoby + náradie)  ponúka spojenie výkonného hydraulického žeriava a pracovného koša. Poskytuje využitie žeriavu ako výkonnej pracovnej plošiny s horizontálnym dosahom 14,5 m a pracovnou výškou 16 m.

Žeriav nášho zákazníka je inštalovaný na IVECO TRAKKER (s nápravou 6x6). Zvolené nákladné auto s hydraulickou rukou nepozná prekážky, preto je pre nášho klienta ideálne. Vozidlo je schopné prevádzky za každého počasia a je zárukou najvyššej bezpečnosti, komfortu a produktivity.

Hydraulické rameno s navijakom
Vysoký dosah hydraulickej ruky autožeriava
Autožeriav s hliníkovou pracovnou plošinou
Žeriav, inštalovaný na podvozku IVECO
Pracovná plošina s vysokým dosahom aj pre náročný terén
Hydraulický navijak s vysokou nosnosťou